top of page

Okolí a zajímavosti

Benecko nabízí plno možností, jak využít čas na horách.  Naše ubytování je skvělým výchozím bodem pro horskou turistiku, běžky i lyže.

Skirareal.jpg
IMG_5740.jpg
snow-tubing-740x493.jpg

Lyžování

Skiareál nabízí ideální podmínky pro rodiny s dětmi. Naleznete zde svahy různé úrovně. Je zde 4 sedačková lanovka, 10 vleků, 3x dětské pásy. Samozřejmostí je noční lyžování, slalomový svah a 2x snowpark.

Běžky

Naleznete zde několik propojených okruhů různých délek a náročností. Tratě jsou upraveny jak pro klasiku tak pro bruslení. Tratě se napojují na další jako je třeba Žalý nebo přes Rovinku na Mísečky.

Snowtubing

Zábavná a oblíbená adrenalinová atrakce pro celou rodinu.  Přijďte si vyzkoušet! Na Benecku se nachází dvě snowtubingové dráhy.

IMG-20210210-WA0004.jpg
dsc00760_large_edited_edited.jpg
Bazen.jpg

Horská turistika

Udělejte si výlet do zasněžené krajiny Krkonoš. Doporučujeme trasu
z Benecka na rozhlednu Žalý.

Bowling a lanový park

Kdo rád hraje bowling, ocení nově zrekonstruovaný Bowling bar Benecko. Můžete si zde pochutnat na výtečné pizze. Děti ocení krytý lanový park
se spoustou překážek, průlezek a tobogánu.

Wellenes, sauna a bazén

Sportovním centrum v Jilemnici vám nabízí nejenom sportovní vyžití, ale i plavecký bazén, saunu a další aktivity. Vyzkoušet můžete  ozdravný Kneippův chodník, solnou jeskyni či pro menší děti dětský bazén s vodním chrličem.

Zima: Amenities
bottom of page